Boru Teknolojileri

Boru teknolojilerine dair her şey

Kısa Kısa

Boru sektörü ile ilgili yerel haberlere dair her şey

Proje

Boru sektöründeki projelere dair her şey

Sektörel

Boru sektöründeki güncel gelişmelere dair her şey

Söyleşi

Boru sektörü ile ilgili merak ettiğiniz son gelişmelere dair her şey

Ana Sayfa » Proje

GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi

1487581054_GFHakanPlastik_atolye2

Bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılmasının çok önemli olduğuna inanan GF Hakan Plastik, bu konuda önemli bir adım atarak Eğitim ve Teknoloji Merkezi’ni hizmete açtı.

Merkezde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşılması amaçlanıyor. Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilecek. Tasarım ve uygulaması Habif Mimarlık tarafından gerçekleştirilen Merkez’de bir seminer salonu, ürün montaj ve denemelerinin yapılması üzerine tasarlanmış bir eğitim atölyesi ve tüm ürünlerin uygulamalı şekilde sergilendiği geniş bir showroom alanı bulunuyor. Ayrıca üç boyutlu tasarımlar ile desteklenmiş LCD ekranların yer aldığı İnovasyon alanı ile ürünler hakkında daha etkileşimli bilgiler almak mümkün oluyor.

Merkezin 40 kişi kapasiteli seminer salonu, farklı ihtiyaçlara cevap verecek büyüklüklerde kullanım için kayar toplanır bölücü duvar panelleri ile ayrılabiliyor. Teorik bilgilerin verildiği çalışmaların ardından katılımcılara atölyede uygulama yapma imkanı da sunuluyor. Atölye bölümünde PPR kaynak makineleri ile boru ve ek parçaların nasıl kaynak yapıldığı deneyimlendirilirken; altyapı ürün grupları için elektrofüzyon kaynak çalışmaları, atık su ürün gruplarında kelepçe ile duvara montaj eğitimleri, vb. de veriliyor.

Teknoloji ve Eğitim Merkezi’nin en dikkat çekici alanı olan Showroom’da tüm ürün grupları için en doğru sistemler teşhir üniteleri üzerinde sergileniyor. Tüm ürün montajları GF Hakan Plastik pazarlama ekibi tarafından gerçekleştirilen Showroom, modern bir tasarıma sahip eğitici ve bilgilendirici bir alan olarak dikkat çekiyor. Showroom’un en önemli alanı üst yapı segmentindeki tüm ürünlerin sistem çözümü olarak bir banyo mekanında gösteren teşhir alanıdır. Bu sunum ile GF Hakan Plastik’in sadece ürün değil, müşterilerine sistem çözümü sunduğunu vurgulanıyor.

İnovasyon köşesinde ise müşterilerin ürünleri yakından tanıyabilmesi için LCD ekranlarda ürün videoları, katalog içerikleri ve ürün gamı gibi bilgiler yer alıyor. GF Hakan Plastik, ürünün kalitesinin, doğru ve uygun uygulama ve teknik bilgi ile birleştirilerek çok daha üst noktalara çıkarılması için Eğitim ve Teknoloji Merkezi’ndeki eğitim çalışmalarına kendi iç eğitimlerinin yanı sıra sektörden, derneklerden, üniversitelerden, vb. gelen taleplerle zenginleştirmeyi hedefliyor.

#GFHakanPlastik #EğitimveTeknolojiMerkezi #farkındalık #showroom

Yorum Bırak!